Gdzie zamówić terminal płatniczy?

Płatność bezgotówkowa wkroczyła w nasze życia i obecnie coraz mniej posługujemy się pieniędzmi w wersji fizycznej. Dzieje się tak z powodów naturalnych. Elektroniczna płatność jest dla nas wygodniejsza, a rząd wywiera coraz większą presję na płatność elektroniczną.

Polska bezgotówkowa to nowa wizja, zarówno dla klientów, jak i osób zajmujących się handlem. Jeśli posiadasz własny biznes z pewnością zastanawiasz się, gdzie kupić terminal płatniczy i jak poradzić sobie z dopełnieniem formalności. Oto garść ważnych porad, dla każdego przedsiębiorcy.

Czy wiesz gdzie kupić terminal płatniczy?

Terminal płatniczy wpływa na wzrost obrotów firmy, ponieważ wiele klientów nie posiada już gotówki. W programie Polska bezgotówkowa, która współpracuje z bankiem PKO możesz złożyć wniosek, a następnie otrzymać terminal płatniczy za darmo, bez dodatkowych prowizji przez 12 miesięcy.

Po roku uczestnicy projektu muszą pokryć koszty najmu wybranych urządzeń i opłacać prowizje od transakcji. Program stanowi znakomitą oszczędność i dobry start w nowym biznesie. Terminale płatnicze można dziś kupić także w sklepach internetowych lub sklepach ze sprzętem elektronicznym. Terminal można także wynająć, ale opłaty za tą usługę znacznie przerastają zakup urządzenia, już po kilku latach. Drogi najem ma także jedną wadę – w przypadku biznesów sezonowych płatności muszą być odprowadzane cyklicznie, co wiąże się z wydatkiem w czasie braku dochodów. Terminal płatniczy można dostać także od autoryzowanych dealerów, czyli producentów, specjalizujących się tylko w produkcji tylko tego produktu.


Ciekawe artykuły: http://www.akapester.com.pl/


Jaka czeka nas przyszłość?

Jak widać możliwości jest wiele, a nowoczesnych rodzajów płatności wciąż przybywa. Nowe modele mają coraz więcej funkcji i są coraz mniej zawodne. Wiele osób dziś decyduje się na płacenie smartfonem, co tylko obrazuje, jak bardzo idziemy w tym zakresie do przodu. Jeszcze kilka lat temu terminal był znacznym udogodnieniem w sklepach stacjonarnych. Dziś, okazuje się niemal podstawową potrzebą, bez której ciężko niekiedy sfinalizować transakcje.