Pomysł na biznes 18+

Robienie transkrypcji ze spotkań może być sposobem na dorobienie do swego budżetu. Znam kilka osób, które w ten sposób zarabiają na życie od kilku ładnych lat.

Za kilka tygodni odchodzę z pracy w firm i stale szukam nowych możliwości na biznes, który da mi określony dochód. Kocham wszystko co jest związane z pisaniem i czytaniem i temu decyduję się poświęcić w najbliższej przyszłości. Muszę przewertować internet w poszukiwaniu portali, w których można się zarejestrować jako transkrybent. Muszę też przejrzeć fora dla transkrybentów, tam można się wiele dowiedzieć.

Blog o podobnej tematyce: https://wle.pisz.pl/lamanie-rodo

Z tego zacznę. Szybkie pisanie na klawiaturze to zdecydowanie mój atut, ponieważ od lat pracuję z komputerem i zawsze dużo pisałam. Myślę, że warto wykorzystać umiejętności, które już posiadam bez potrzeby dodatkowej inwestycji. Jestem też dobre słuchawki. Przyda się pewnie też jakiś program do transkrypcji. No cóż, jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. Może ujawni się, że to jest jednak coś dla mnie. Pomysł na biznes dla tych co czytają i piszą.